02.05.2024 Üldkoosoleku kutse

Tervist!
 
Neljapäeval, 2.mail kell 17.30 - 19.30 korraldab järjekordne Saare- ja Sörvemaa lääneranniku meretuulikute arendusprojekt ELWIND Salme rahvamajas seminari-kokkusaamise kohalike kogukondadega. Edastan allpool ka koopia ELWINDi arendajate kutsest. Kõigilt osalejailt oodatakse, et nad oma tuleku eelnevalt ka registreeriks siin:https://forms.office.com/e/5mrxvjq3ss ).

Seoses sellega et asjast huvitatud rahvas niikuinii kokku tuleb, saame kohe peale ELWINDI seminari lõppu ühtlasi kiirelt ära korraldada ka MTÜ Saare Rannarahva Selts kohustusliku aasta-üldkoosoleku, mis tuleks niikuinii esimese poolaasta jooksul kokku kutsuda. Siis saame ka rohkem infot vahetada, sest päris kõike ei ole me kodulehel mõtekas avalikustada.
Seega edastan üldkoosoleku kutse:

ÜLDKOOSOLEKU KUTSE
MTÜ Saare Rannarahva Selts üldkoosolek toimub Salme rahvamajas (Sõrve mnt 5, Salme alevik) neljapäeval, 2.mail kell 19.30 kuni 20.30. MTÜ liikmed saavad lihtkirjaliku volitusega volitada teist MTÜ liiget ennast üldkoosolekul esindama .
Koosoleku päevakord:
1) MTÜ 2023 majandusaasta aruanne;
2) Jooksvad küsimused
Majandusaasta aruandest: MTÜ esimene majandusaasta algas selle registreerimisega 13. detsembrist 2022 ja lõppes 31.detsembril 2023. Selle aja jooksul ei arendanud MTÜ mingit majandustegevust ega teinud (lisaks asutamisel makstud riigilõivule) mingeid kulutusi. MTÜ tuludeks olid aruandeperioodi liikmemaksud. Kõik liikmemaksud laekusid MTÜ arveldusarvele LHV pangas (arve avatud 2023 aasta 10. jaanuarist) kus lisaks laekumistele muid rahade liikumisi ei olnud. Arveldusarvel oli 31. detsembri 2023 seisuga lõppsaldo 717.- eur, mis moodustabki 2023 aastaaruandes kogu MTÜ bilansimahu.

Vaata ka ELWINDi kutse.pdf

Kena kohtumiseni!
Kaupo
5037830


Eelmine
Varasemad on siin katsetused

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: